• bilgi@bayburtisdunyasi.com
  • 0(506) 938 84 48

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikamız

Bu sayfa sitenin genel olarak kullanım kurallarını, bununla ilgili genel şartları ve yasal sorumlulukları içermektedir. Lütfen, web sitemizi kullanmadan önce aşağıda yazılı olanları dikkatli bir şekilde okuyunuz.

Bayburtisdunyasi.com aşağıda belirtilen genel ve özel koşulları dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Sitemizi ziyaret ettiğinizde bu sayfayı da ziyaret ettiğinizi kabul etmiş olursunuz.

Web sitemiz üzerinden üyelik kaydı oluşturan kullanıcılarımızın üyelik esnasında verilen bilgilerin 3. şahıslarla paylaşılmamakta ve bu bilgilerin yalnızca bayburtisdunyasi.com yöneticisi tarafından görüntülenebilmektedir. Bu çerçevede kullanıcı bilgilerinin gizliliği bayburtisdunyasi.com taahhüt etmektedir.

Üyelik esnasında veya herhangi bir kanaldan iletişim için kullandığınız E-posta adresiniz iletişim ve bilgilendirme amaçlı E-posta gönderimleri yapılabilmektedir. Bunun haricinde 3. şahıslara kullanıcı E-posta adresleri kesinlikle paylaşılmaz.

Gold üyelik yaparak birden fazla bilgilerin yayınlanması için Aylık, 3 aylık ve Yıllık olmak üzere kullanıcılarımızdan alınan ücretlerde değişiklik yapılabilir ve  bayburtisdunyasi.com bunu saklı tutar. Değişiklik gösterilmesi durumunda Sistemde kaydı bulunan kullanıcılara harici duyuru ve bilgilendirme E-postası ile bilgilendirilir. Gold üyelik için panelinizden başvuru yapabilirsiniz.
Kullanıcı, Gold Üyelikle birlikte Adres bilgisi, telefon bilgisi, İlanlarınız, Firma Haberleri, Açılış kapanış saatleri vb. gibi bilgileri yayınlamayı kabul etmiş sayılır. Gold üyelikle ilgi detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Facebook
Websitemizde Facebook Inc., 1601 S. California Ave., Palo Alto, CA 94304, USA (“Facebook”) şirketine ait bağlantıda beğen butonunu kullanarak kurduğumuz ve üye girişi sırasında “Facebook ile Bağlan” şeklinde bir bağlantımız bulunmaktadır. Bu butona tıkladığınızda bağlantı, tarayıcınızla Facebook sunucuları arasında otomatik olarak oluşturulur ve Facebook şirketi ilgili bilgiye erişir.
Sitemizi ziyaret ederken Facebook’a bağlı iseniz veya çerezleriniz Facebook’ta kayıtlı ise, Facebook sitemizdeki ziyaretinizi tanıyabilir ve Facebook profiliniz de faaliyetlerinizi gösterebilir. Sitemizi ziyaret etmeden önce Facebook’ta oturumunuzu kapatarak veya tarayıcınızda bulunan Facebook çerezlerini silerek bunun durumun oluşmasını engelleyebilirsiniz. Facebook’la diğer web sitelerinin bağlantılarının kullanımı hakkında daha fazla bilgi için Facebook gizlilik politikası ve şartlarını okuyabilirsiniz.

İnternet Bağlantı Bilgileri
Bayburtisdunyasi.com’a ait bir sayfayı ziyaret ettiğinizde IP adresinizi , ziyaretinizin tarih ve saatini, alınan verileri ve tarayıcınızın sürümünü ayrıca varsayılan olarak sunulan herhangi bir bilgiyi toplayabiliriz. Toplanan verileri kullanarak kişinin belirlenmesi mümkün değildir . Biz bu verileri hem hizmetlerimizi geliştirmek; hem de hataları önlemek amacı ile kullanıyoruz.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bayburtisdunyasi.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Sitede önceden herhangi bir haber vermeye gerek duyulmadan istediği değişiklikleri yapma hakkı Bayburtisdunyasi.com’undur.

Bayburtisdunyasi.com sitenin çalışması amacıyla kullandığı yazılımlar ile ilgili bir sorumluluk yüklenmemektedir. Bu sitede yer alan herhangi bir yazılım sebebi ile kullandığınız yazılım ve donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelmesinden dolayı Bayburtisdunyasi.com bu konuda bir sorumluluk yüklenemez.