• bilgi@bayburtisdunyasi.com
  • 0(506) 938 84 48

Hakkımızda

 

 

Bayburtisdunyasi.com 2017 yılında, Bayburt’ta yer alan yerel ve global tüm firmaların adres, telefon ve çeşitli bilgilerinin internet üzerinden ulaşılabilir olması ve tanıtılması amacıyla kurulmuştur.

 

Firmanızı bayburtisdunyasi.com’a ücretsiz bir şekilde ekleyerek  geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Büyük firmalara ait internet web siteleri olan firmalar, Google gibi arama motorlarında arama yaptıklarında üst sıralarda yer alırken diğer küçük ve orta ölçekli işletmeler herhangi bir çalışma yapmamışlar ise hiç bir bilgiyle karşılaşması söz konusu dahi olmayabilir. Bayburt iş Dünyası bu amaçla kurulmuş olup, büyük orta ve küçük işletmelere ait tüm firmaların Datalarını burada toplamak ve bu Datalara dünyanın her yerinden ulaşabilir olmasını sağlamaya çalışmaktadır. Bayburta dışarıdan gelecek olan memur, öğrenci, aile veya turistlerin aradığı firmaya ulaşabilmesi, daha kolay bir şekilde aradığı firmayı bulabilmesi için bayburtisdunyasi.com arama motorlarında ve diğer gerekli SEO çalışmalarını yürütmektedir. Firmanızı tanıtım ve ticari amaçlı ulaşılabilir hale getirmek için firmanızı rehberimize kayıt edin.

 

Bayburtisdunyasi.com günden güne yeni eklenen firmalar ile büyüyen bir web sitesidir. Web sitemizde kayıt ücretsiz olup ücretsiz bir şekilde firmanıza ait adres, telefon ve tanıtım yazısı ekleyebilirsiniz. Firmanıza ait bilgiler tarafımıza gönderildikten sonra editörler tarafından incelenip verilen bilgiler doğrultusunda işleminiz onaylanarak sitemizde yayınlanacaktır.

 

Web sitemizde Standart ve Gold olmak üzere iki şekilde üyelik yapabilirsiniz. Standart üyelik tamamıyla ücretsizdir. Gold üyelik sistemde gold üyelik olarak geçmektedir. Standart üyeliği yapmış olan üyelerimiz gold üyelik başvurusu yaparak Gold üyelik avantajlarından yararlanacaktır. Üyelerimize tavsiyemiz gold üyelik başvuruları yapmalarından yanadır. Avantajların neler olduğunu buradan inceleyebilirsiniz.

 

Bayburtisdunyasi.com da bazı firmalar manuel olarak girilmiştir. Firmanız eğer sistemde yer alıyorsa ve adres, telefon ve buna benzer bilgilerde yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız. Bizimle irtibata geçerek düzeltme işlemlerini yapabilirsiniz. Bildirim yapmak için bilgi@bayburtisdunyasi.com adresiyle irtibata geçebilirsiniz. Editörlerimiz doğru bilgiye ulaşmak ve sisteme doğru bilgi girmek için dikkatli davranmakta olup, yanlış girilen bilgiler hakkında gelen talepleri değerlendirip, ilgili firmayı arayarak teyid bilgisi edinmektedirler.

 

Bayburtisdunyasi.com’a eklediğiniz firmanıza ait bilgiler bir kereye mahsus olmak üzere sosyalmedya platformlarımızda yayınlanmaktadır. Gold üyelerde sosyal medya çalışması ayrıca yapılmaktadır.

 

Firmanıza ait tanıtım videosu reklam gibi hizmetlerimizde yer almaktadır. Bununla ilgili bilgi almak için reklam@bayburtisdunyasi.com adresinden veya Bize Ulaşın sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.